Medycyna estetyczna

Powiększanie i nawilżanie ust

Z modelowania ust korzysta coraz więcej osób, są to osoby zarówno starsze, jak i młodsze. Zabieg ten dotyczy najczęściej poprawy konturu, ale wykonuje się również powiększanie ust (dokładnie czerwieni wargowej). Niektórzy klienci decydują się także na korektę uniesienia kącików lub wypełnienie drobnych zmarszczek mimicznych (tzw. zmarszczek palacza). Poza korektą kształtu proponujemy także nowoczesne zabiegi z zakresu nawilżania.

W przypadku zwiększenia czerwieni wargowej wykorzystujemy usieciowany kwas hialuronowy, podawany w miejsce zabiegowe podczas iniekcji. Dla zlikwidowania uczucia dyskomfortu stosuje się specjalny krem znieczulający.

Osiągnięty efekt utrzymuje się przez okres 8-12 miesięcy. Po zabiegu zwykle przez kilkanaście godzin może utrzymywać się niewielki obrzęk lub dolegliwości bólowe niewymagające leczenia.


Wykonanie zabiegu może przebiegać:

Jednoetapowo – zazwyczaj dotyczy to klientek powracających do gabinetu medycyny estetycznej. Takie osoby dokładnie wiedzą czego oczekują, co zdecydowanie ułatwia osiągnięcie pożądanego efektu.

Dwuetapowo – taką praktykę podejmuje się w przypadku kobiet, odwiedzających gabinet po raz pierwszy. Z reguły obawiają się one, że końcowy wynik zabiegu może nie być zgodny z ich oczekiwaniami. Wówczas stosujemy dwa kroki. W pierwszym podajemy 75% przewidzianej dawki kwasu hialuronowego. W drugim (po 2-3 tygodniach) resztę w miejsca, które pacjenta chciałaby bardziej uwypuklić. Takie działanie pozwalają zminimalizować ryzyko niezadowolenia klientki i rozminięcia się wyglądu z oczekiwaniami.
  Podobny obraz

 

CENA ZABIEGU: 1000 zł