Medycyna estetyczna

Osocze bogatopłytkowe

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego jest często nazywany „Wampirzym Liftingiem”. Jest to specjalny zabieg w wyniku którego dochodzi do biostymulacji komórek skóry osoczem bogatopłytkowym uzyskanym z własnej krwi pacjenta. 

W Profesji wykorzystujemy oryginalne zestawy Regeneris (www.regeneris.pl), dzieki temu mamy pewność uzyskania optymalnych efektów. Regeneris zawiera komórki i czynniki wzrostu z Twojej krwi, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność. W efekcie staje się ona gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza.

Zmiany jakości skóry i poprawy wyglądu nie sa spektakularne tylko subtelne. Nie można przesadzić czy przekorygować rysów twarzy. Bardzo ważne aby wykonywać ten zabieg regularnie 2-3 razy w roku. W ten sposób znacznie spowalniamy proces starzenia się skóry i wykorzystujemy swój własny naturalny potencjał skóry do regeneracji.

Regeneris – wampirzy lifting jest bardzo popularnym zabiegiem wśród zagranicznych i polskich gwiazd show biznesu.

Na rynku jest wiele innych systemów uzyskiwania osocza bogatopłytkowego, ale tylko Regeneris jest objęty szwajcarskim patentem i daje najskuteczniejsze efekty.
  Podobny obraz

 
Jak wygląda zabieg z użyciem Regeneris?

Zabieg jest dość szybki i mało bolesny. W pierwszej fazie pobiera się 9-18ml krwi do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu w specjalnej wirówce. W ciągu 5 minut dochodzi do oddzielenia erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które następnie staję się bazą do wykonania zabiegu.

Regeneris można podawać na 2 sposoby:

» igłą z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii( wiele drobnych płytkich nakłuć) , bądź też liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry. Sposób ten pozwala na podanie osocza do płytkich warstw skóry. Jest on jednak obarczony ryzkiem powstania drobnych krwiaków. Przez 2-3 dni utrzymują się tez ślady nakuć.

» kaniulą liniowo dzięki czemu na skórze twarzy nie ma praktycznie śladów nakłuć i pacjent może w zasadzie od razu wracać do normalnej aktywności życiowej. W technice tej podajemy osocze do głębszych warstw skóry. 

Pacjentki najczęściej wykonują obie metody na zmianę w zależności od tego ile dni mogą sobie pozwolić na rekonwalescencje.

 POLECANY OSOBOM

» wymagających rewitalizacji skóry twarzy (skóra zmęczona, bez napięcia, niejednolity kolor, skóra wysuszona, wiotka, pozbawiona blasku)

» z oznakami starzenie skóry ( fałdy, zmarszczki, zapadnięta skóra, zmniejszona gęstość skóry)

» po zabiegach medycyny estetycznej (regeneracja skóry, przyspieszenie gojenia)

» z łysieniem typu męskiego

» poszukujących produktów naturalnych

» z ryzykiem wystąpienia alergii


EFEKTY

» rewitalizacja skóry, poprawa napięcia i gęstości

» odnowa włókien kolagenowych

» poprawa ukrwienia skóry

» wygładzenie zmarszczek 

» przyśpieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej