Zabiegi

Zmarszczkom mówimy zdecydowanie STOP

ZMARSZCZKI zmora wielu Kobiet ale również Mężczyzn, ale mamy na to skuteczne propozycje zabiegowe.EFEKT + RELAKS

Jeżeli chcesz efekt ale również niesamowity relaks, ukojenie zmysłów i odprężenie podczas Rytuału Pielęgnacyjnego to koniecznie musisz do nas przyjść na zabieg określany „Lifting bez Skalpela”.

To nowoczesna technologia mająca za zadanie ujędrnienie, wzmocnienie oraz przeogromne skupienie na przywróceniu owalu twarzy a to wszystko bez użycia skalpela. Zabieg jest niesamowicie relaksujący i skuteczny. Jeżeli dokuczają Ci zmarszczki, utrata jędrności, opadający owal twarzy, cera ziemista, szara oraz widoczne oznaki starzenia to nie zastanawiaj się długo tylko dzwoń do nas i umawiaj się na zabieg Global Lift z firmy Skeyndor.

http://klinika-profesja.pl/zabiegi/zabiegi-twarz/zabiegi-luksusowe/global-lift

CZAS TRWANIA: 75 min.

CENA ZABIEGU: 250zł + peeling kawitacyjny gratisEFEKT JUŻ PO ZABIEGU

Tutaj zdecydowanie proponujemy Ci zabieg Mezoporacji Acthyderm- to prawdziwa perełka w naszej ofercie i światowy przebój w kosmetologii by osiągnąć najlepsze efekty w bardzo krótkim czasie. Jesteśmy prekursorem i ekspertem w zastosowaniu tej metody we Wrocławiu i zapewniamy Ci najwyższą jakość zabiegu oraz gwarantujemy jego pełną skuteczność. Mezoporacja to metoda bezinwazyjna i bezbolesna, mamy jednak możliwość prowadzenia indywidualnie dobranych koktajli zabiegowych w głąb skóry właściwej co zapewnia efekt już po pierwszym zabiegu.

Koktajle dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry, ale jeżeli zauważyłaś skórę zmęczona, przesuszona, wrażliwą, dokucza Ci rumień, trądzik różowaty, zmarszczki, brak jędrności, przebarwienia i oczekujesz efektu po zabiegu to koniecznie zapoznaj się z nasza Mezoporacją.

http://klinika-profesja.pl/zabiegi/zabiegi-twarz/mezoterapia-beziglowa

CZAS TRWANIA: 75 min.

CENA ZABIEGU: uzależniona od wybranego koktajlu 230-300złTak naprawdę w ofercie Kliniki Zdrowia i Urody jest bardzo wiele różnych zabiegów przeciwzmarszczkowych, ujędrniających, podnoszących owal, wzmacniających czy stymulujących skórę do własnej pracy. Jest też szereg zabiegów inwazyjnych, jak mezoterapia igłowa, rollery czy współpraca z lekarzem medycyny estetycznej.

Jednak każda skóra jest inna, każda Klientka jest inna i czego innego oczekuje i przede wszystkim czego innego potrzebuje. W swojej pracy cechujemy się indywidualnym podejściem i to zapewniamy Ci podczas każdej wizyty.

Zapraszamy na bezpłatną diagnozę skóry, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, zaproponujemy najbardziej odpowiadający zabieg Twoim potrzebom i Twojej skóry oraz zaproponujemy pielęgnację domową. Dzwoń i porozmawiaj z naszym kosmetologiem 71 342 58 66 lub 516 058 425.

Przyjdź do nas i przekonaj się jak nasi kosmetolodzy w sposób profesjonalny zaopiekują się Tobą i z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Zapraszamy.