O nas

ZespółEDYTA - Kosmetolog

Założycielka Profesji, która do swojej pracy podchodzi z niesamowitym zapałem i zaangażowaniem. Kosmetolog z ponad 13 letnim doświadczeniem. Pierwszy etap edukacji rozpoczęła w 2002 roku w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu na kierunku Kosmetologia. Następnie kontynuowała naukę na studiach magisterskich w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Największe doświadczenie zdobyła pracując w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris na stanowisku kosmetologa, a w późniejszym czasie również managera, dzięki czemu miała możliwość współpracy w wieloma specjalistami w dziedzinie kosmetologii oraz medycyny estetycznej, a także zdobycia doświadczenia, zarówno w kwestii perfekcyjnej obsługi klienta, jak i kompleksowego prowadzenia salonu. 

Edyta to prawdziwa pasjonatka, która swoim pozytywnym nastawieniem oraz niekwestionowaną wiedzą, zaraża wszystkich dokoła. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii estetycznej, pielęgnacyjnych twarzy i ciała oraz mezoterapii igłowej. Od samego początku drogi zawodowej, najbardziej ceni sobie pracę z ludźmi. Każda wizyta u Edyty to dla klienta nie tylko profesjonalnie przeprowadzony zabieg,  ale prawdziwy rytuał, który dopieszcza ciało jak i duszę. Zabiegi wykonuje w kameralnej, wyjątkowej atmosferze, z dbałością o każdy szczegół.

Edyta doskonale rozumie potrzeby klientów i wie, jak ważne są dla nich komfort, poczucie bezpieczeństwa oraz zaufanie do specjalisty, w którego ręce się oddają. Dlatego też dokłada wszelkich starań, aby zapewnić im najwyższą jakość usług, a także sprostać nawet najśmielszym wymaganiom. Aby tego dokonać, współpracuje z najlepszymi ekspertami w swojej dziedzinie. 

Prywatnie, Edyta to szczęśliwa, mama synka Wiktora oraz właścicielka uroczego Yorka. Fanka serialu "Na Wspólnej" i niepoprawna perfekcjonistka  co - jak sama przyznaje - jest jednocześnie wadą i zaletą. 
 

MARTYNA - Kosmetolog

Martyna to prawdziwa profesjonalistka z dużym poczuciem humoru, która roztacza wokół siebie pozytywną energię. Jej znakiem rozpoznawczym jest spokój, opanowanie a także promienny uśmiech, którym chętnie obdarowuje swoich klientów. 

Kosmetologia to jej prawdziwa pasja, dlatego - jak sama przyznaje- praca w Profesji zapewnia jej radość i ogromną satysfakcję. Przeprowadzanie wszelkich zabiegów kosmetycznych na twarz, sprawia jej przyjemność, jednak Martyna najbardziej ceni sobie masaże pielęgnacyjne i relaksacyjne (które z resztą wykonuje po mistrzowsku), ponieważ - jak twierdzi- osobiście również czerpie z nich relaks i wyciszenie. Zmysł artystyczny i bardzo duża estetyka Martyny doskonale uwidaczniają się podczas zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie oraz podczas niesamowitej precyzji przy zabiegach na okolice oczy w tym henna brwi z regulacją, która jest jej kolejną specjalnością na najwyższym poziomie. Nawet najbardziej wymyślne oczekiwania klientek, nie stanowią dla niej problemu. 

Prywatnie Martyna to taka sama perfekcjonistka w domu jak i w pracy i uwielbia spędzać czas ze swoim Partnerem jak i Rodzicami, z którymi jest niezwykle blisko związana.


 

  GRZEGORZ - Lekarz medycyny estetycznej 

Lekarz z ponad 10 letnim doświadczeniem. Liczne kursy, staże sympozja krajowe i zagraniczne pozwoliły Mu zdobyć duża i obszerną wiedzę na temat wszystkich możliwych zabiegów medycyny estetycznej. Dlatego też oferuje usługi na najwyższym poziomie. Zdaje sobie sprawę, że zabieg medycyny estetycznej nie są tanie. Poza tym często pacjenci nie są wystarczająco zorientowani w rodzajach zabiegów i ich możliwych do osiągnięcia rezultatach. Dlatego tez oferuje wszystkim zainteresowanym bezpłatne konsultacje. W czasie takiego spotkania mogą Państwo na spokojnie omówić wszystkie rodzaje zabiegów, lekarz odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości tak abyście mogli Państwo podjąć świadoma i przemyślaną decyzje. Pan Grzegorz współpracuje już z Profesją dłuższy czas, spełniając marzenia wielu Klientek i Klientów.