Zabiegi

Wygraj walkę z cellulitem

Skuteczna walka z cellulitem u nas w Profesji.

Masaż próżniowy DCK – rozbija tkankę tłuszczową, a także bardzo skutecznie poprawia ukrwienie. Uelastycznia skórę, wygładza ją i wysmukla. Jest to jeden z zabiegów, które u nas cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, bo daje efekty. Kwintesencja zabiegu jest przesuwanie się w odpowiednim kierunku specjalnie stworzoną głowicą, która zasysa fałdy Twojej skóry. Natężenie, moc dobieramy indywidualnie. Rozbijamy tkankę tłuszczowa, pobudzamy krążenie, wygładzamy i modelujemy. Z czystym sumieniem polecamy masaż próżniowy DCK- daje spektakularne efekty już po 3-5 zabiegów.

Bandaże Arosha – bandażowanie okolic problematycznych specjalnymi bandażami, które zawierają składniki aktywne, penetrujące głębokie partie skóry. Skutecznie walczy z cellulitem obrzękowym, cellulitem włóknistym, a także pomaga w modelowaniu sylwetki. To bardzo skuteczny ale też bardzo ale to bardzo przyjemny zabieg. Rozpoczynamy rytuał pielęgnacyjny energicznym szczotkowaniem ciała, następnie odpowiednio dobrane ampułka i bandaż by w sposób indywidualny podejść do Twojego problemu. Jest to wyśmienita forma pielęgnacji o ciało podczas zabiegu na twarz. Nasze Panie najczęściej korzystają z takiej opcji. Niesamowity efekt już po pierwszym zabiegu.

Peelingi i Masaże – Nie tylko wspaniale relaksują i odprężają, ale również poprawiają ukrwienie ciała, dotleniają, uelastyczniają i wygładzają skórę. Możemy Cię zapewnić, że peelingowanie ciała przez 50 min to niesamowite doznania dla Twojego ciała jak i Twoich zmysłów. Chcesz podarować swojej osobie niezwykłą dawkę energii a przy tym jeszcze zmniejszyć swój cellulit zdecydowanie powinnaś wybrać z naszej oferty peeling ciała.
 
Cellulit nie jest problemem bez wyjścia. Zamiast zamartwiać się nad stanem skóry, warto rozpocząć walkę o jędrne, gładkie i piękne ciało. Jeśli domowe sposoby to za mało, warto skorzystać z pomocy zaufanego specjalisty, który dobierze metodę idealną i najbardziej skuteczną. Nie zwlekaj - im szybciej zaczniesz działać, tym większa szansa na sukces!

Przyjdź do nas na bezpłatną diagnozę skóry a my dobierzemy zabieg najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom. Mamy w swojej ofercie wiele zabiegów działających na cellulit, na tłuszcz, który zgromadził się w problematycznych partiach Twojego ciała jak również szereg zabiegów poprawiających kondycję Twojej skóry. Nie sposób wszystkie wymienić ale podczas diagnozy Twojego stanu skóry i Twoich potrzeb dobierzemy zabiegi zapewniające Ci niesamowity efekt.