Blog

Twoje CIAŁO jesienią ...Lato już dawno dobiegło końca. Pogoda jest coraz brzydsza, za oknem zimno i deszczowo. Coraz więcej ciała zakrywamy, niż odkrywamy. Czy oznacza to, że powinniśmy na jakiś czas odpuścić sobie zabiegi wyszczuplające i antycellulitowe? Wręcz przeciwnie! Jesień to idealna pora by działać w tym kierunku! 

Pamiętaj – to, co zaczniesz robić ze swoim ciałem już teraz, będzie miało swoje efekty latem. Marzysz o pięknym ciele, które idealnie prezentuje się na plaży? Zapraszamy jesienią do Profesji! Jesień to idealny czas na intensywnie wyszczuplające zabiegi i walkę z cellulitem. Spektakularne efekty są na wyciągnięcie ręki. Pomoże nam w tym niezwykle precyzyjny i skuteczny masaż próżniowy DCK. 

Jest to całkowicie naturalna i nieinwazyjna metoda, dzięki której rewelacyjnie wymodelujesz sylwetkę. Technika terapii łączy ze sobą działanie masażu próżniowego, terapię roll-on i podczerwień. Ciało masowane jest przy wykorzystaniu specjalnie zaprojektowanej, zasysającej głowicy, która bardzo skutecznie rozbija tkankę tłuszczową, modeluje sylwetkę i poprawia ogólny wygląd skóry. 

DCK to zabieg idealny na jesienną pielęgnację ciała. Nie tylko walczy z tkanką tłuszczową, ale również usprawnia metabolizm komórek i pobudza je do produkcji elastyny i kolagenu, dzięki czemu skóra staje się zdecydowanie bardziej elastyczna i napięta. DCK pomoże Ci przede wszystkim jednak bardzo skutecznie zlikwidować cellulit i zmniejszyć widoczność rozstępów i blizn. Twoja skóra stanie się przyjemnie gładka i pięknie wysmuklona. 

Już po kilku zabiegach Twoja skóra stanie się bardziej elastyczna, smuklejsza i przede wszystkim cellulit będzie już tylko niemiłym wspomnieniem. O takim efekcie nie musisz już tylko marzyć – możesz go z nami osiągnąć dzięki DCK. Już teraz zadbaj o swoje ciało z DCK – a latem z dumą będziesz odkrywać swoje piękne ciało.