Blog

Rewolucja CELLULIT – STOP!Bezskutecznie walczysz z cellulitem? Wstydzisz się odsłaniać miejsca dotknięte pomarańczową skórką? Próbowałaś już wszystkiego i nic? Mamy na to niezawodny sposób, który diametralnie odmieni Twoje ciało! Pamiętaj, że zasługujesz na to, by czuć się dobrze we własnej skórze!

Twoja skóra jest mało elastyczna i ma tendencję do rozstępów i blizn, borykasz się z problemem cellulitu, masz problem z nadwagą i nadmiernym gromadzeniem wody w organizmie? A może jesteś zbyt zapracowana i nie masz czasu na regularne uprawianie sportu? Szukasz szybkiego i skutecznego sposobu na poprawę wyglądu ciała? Masz stresujący tryb życia, lub chcesz po prostu skutecznie wymodelować sylwetkę? Masaż DCK + Bandaże Arosha to rozwiązanie idealne dla Ciebie!

Na początek proponujemy masaż DCK, który spektakularnie wymodeluje Twoją sylwetkę, wysmukli ciało, uelastyczni je i poprawi ogólny wygląd Twojej skóry. Zabieg ten kompleksowo łączy technikę masażu próżniowego, terapię roll-on i podczerwień. 

Podczas masażu specjalna głowica delikatnie zasysa kolejne fragmenty skóry i skutecznie rozbija istniejącą tam tkankę tłuszczową, jednocześnie pobudzając krążenie i wygładzając skórę. Skupimy się zwłaszcza na najbardziej problematycznych partiach Twojego ciała, jak np.: uda, biodra, brzuch, pośladki, czy ramiona. 

Kolejnym etapem naszej walki z cellulitem będzie owijanie w specjalnie zaprojektowane Bandaże Arosha. Rytauł Arosha rozpoczyna się, odpowiednim szczotkowaniem ciała a następnie dobierzemy dla Ciebie najbardziej pasującą do Twojej skóry ampułkę zawierającą substancje aktywne w wysokich stężeniach. Rozprowadzimy ją w miejscach problematycznych i owiniemy bandażem elastycznym zawierającym składniki aktywne, które będą następnie stopniowo wnikały nawet w najgłębsze partie Twojej skóry.

Spektakularne efekty tych obu zabiegów widoczne są już po jednorazowym zastosowaniu, ale możemy zagwarantować, że będziesz chciała więcej! Zaobserwujesz wyraźną redukcję cellulitu. Usprawnimy metabolizm komórkowy i pobudzimy produkcję kolagenu i elastyny – dzięki czemu Twoja skóra odzyska młody wygląd, stanie się jędrna, elastyczna i napięta. Wygładzimy również Twoje blizny i rozstępy, a także zmniejszymy istniejące obrzęki. Twoja skóra będzie niesamowicie odżywiona, nawilżona i napięta, a Ty zaobserwujesz, że Twoje ciało wyszczuplało!