>

Bandaże, które mają Moc

Myślisz, że istnieją bandaże, które mają moc? My zdecydowanie mamy pewność, że TAK.

Wszyscy jesteśmy na półmetku wakacyjnego szaleństwa, każdemu z nas przyda się dodatkowy zastrzyk mocy.

A co byś powiedziała na zabieg wykorzystujący bandaże, które mają moc, byś była dumna ze swojego ciała. Mamy dla Ciebie idealną ofertę z okazji półmetku wakacji.

Dzięki specjalistycznej formule a także autorskiej kompozycji zabiegu, jest to doskonała i skuteczna broń w walce z niedoskonałościami ciała, bandaże te tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących cellulit, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących z oznakami starzenia się skóry.

Zdecydowanie mamy potrzebę modelowania sylwetki, wiemy iż ciało otulone w kokon o wiele lepiej przyjmuje aktywne składniki, gdyż odbywa się to stopniowo. Dlatego mamy dla Ciebie niesamowitą ofertę stopniowej promocji na zabiegi bazujące na bandażach, które w naszych dłoniach i z naszym doświadczeniem mają moc.

Oferta dotyczy pakietu 5 zabiegów na ciało z bandażami mocy.

Pierwszy zabieg bandaży na ciało + henna rzęs i brwi w prezencie. Drugi zabieg bandaży na ciało + parafina dłoni w prezencie. Trzeci zabieg bandaży na ciało + peeling pleców w prezencie. Czwarty zabieg bandaży na ciało + drobiazg kosmetyczny w prezencie. Piąty zabieg bandaży na ciało + zabieg pielęgnacyjny na twarz w prezencie.

Pakiet 5 zabiegów na ciało wykorzystujących bandaże o dużej mocy to koszt 1000zł a w tym aż 5 niesamowitych prezentów od nas. Oferta ważna tylko przy zakupie pakietu w sierpniu oraz czas realizacji pakietu od pierwszego zabiegu to 6 tygodni.

Zdecydowanie polecamy, by druga połowa wakacyjnego szaleństwa była pełna mocy z jędrnym i pozbawionych cellulitu ciałem.

cena zabiegu Bandaże, które mają Moc Oferta ważna do 31.08.2019
Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt